Opinie o Nas

Blog

Oczyszczacz powietrza na alergie - czy warto? Air Clinic

Oczyszczacz powietrza na alergie - czy warto?

Alergia to jedna z chorób, które dotykają ich posiadaczy zarówno na zewnątrz jak i w domu. Alergia wziewna jest bardzo uciążliwa, jednak można ją zwalczać na różne sposoby. Lekarze i specjaliści zalecają lekarstwa i terapie odczulające, oprócz tego polecają również oczyszczacze powietrza jako dopełnienie. Czy zatem oczyszczacz powietrza jest dobrym sposobem na walkę z alergią? Jak działa oczyszczacz powietrza i co odpowiada za jego właściwości antyalergiczne? Na te i więcej pytań odpowiemy w tym artykule.

Czytaj więcej
Jonizator powietrza co to jest?

Jonizator powietrza co to jest?

Jonizacja jest spotykana w urządzeniach do oczyszczania powietrza. Jakie korzyści są związane ze stosowaniem jej w domu? Co daje funkcja jonizacji i dlaczego stosuje się ją w urządzeniach? Jak bardzo potrzebna jest i w jaki sposób działa - tego wszystkiego dowiesz się w tym artykule.

02-01-2023

Czytaj więcej
Jak głośno pracują oczyszczacze powietrza?

Jak głośno pracują oczyszczacze powietrza?

Oczyszczacz powietrza powinien pracować przez całą dobę, dlatego warto sprawdzić przed jego zakupem, jaki poziom hałasu generuje. Jest to ważne, bo urządzenie filtrujące powietrze powinno nie tylko dbać o jego jakość, ale także nie zakłócać naszego spokoju. Jak głośno pracują nowoczesne oczyszczacze powietrza? Czy możliwe jest ograniczenie generowanego przez oczyszczacz powietrza hałasu np. w nocy? Podpowiadamy.

28-10-2022

Czytaj więcej
Jakie alergeny można usunąć dzięki oczyszczaczom powietrza?

Jakie alergeny można usunąć dzięki oczyszczaczom powietrza?

Alergie stały się zmorą współczesnej ludzkości. Uczulenie np. na pyłki roślin, które znajdują się w naszym otoczeniu i wraz z powietrzem przedostają się do wnętrza budynków, może znacząco utrudnić życie. Leki na alergię to nie jedyna broń przeciwko pyłkom, roztoczom i zarodnikom pleśni oraz grzybów. Z mikroskopijnej wielkości zanieczyszczeniami doskonale radzą sobie oczyszczacze powietrza. Jakie alergeny skutecznie usuwają? Wyjaśniamy.

14-10-2022

Czytaj więcej

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font:

Czater