Opinie o Nas

Blog

Oczyszczacze powietrza w domach w 2024 roku: Nowoczesne rozwiązania dla czystszego życia Air Clinic

Oczyszczacze powietrza w domach w 2024 roku: Nowoczesne rozwiązania dla czystszego życia

W miarę jak świadomość dotycząca wpływu jakości powietrza na zdrowie i dobre samopoczucie rośnie, coraz więcej osób zwraca uwagę na oczyszczacze powietrza do użytku w swoich domach. W roku 2024, oczyszczacze powietrza stały się nie tylko popularnymi urządzeniami, ale również przeszły znaczącą ewolucję, oferując innowacyjne funkcje i zaawansowane technologie, które przekształcają sposób, w jaki dbamy o czystość powietrza w naszych domach.

Czytaj więcej
Oczyszczacz powietrza na alergie - czy warto?

Oczyszczacz powietrza na alergie - czy warto?

Alergia to jedna z chorób, które dotykają ich posiadaczy zarówno na zewnątrz jak i w domu. Alergia wziewna jest bardzo uciążliwa, jednak można ją zwalczać na różne sposoby. Lekarze i specjaliści zalecają lekarstwa i terapie odczulające, oprócz tego polecają również oczyszczacze powietrza jako dopełnienie. Czy zatem oczyszczacz powietrza jest dobrym sposobem na walkę z alergią? Jak działa oczyszczacz powietrza i co odpowiada za jego właściwości antyalergiczne? Na te i więcej pytań odpowiemy w tym artykule.

16-03-2023

Czytaj więcej
Jonizator powietrza co to jest?

Jonizator powietrza co to jest?

Jonizacja jest spotykana w urządzeniach do oczyszczania powietrza. Jakie korzyści są związane ze stosowaniem jej w domu? Co daje funkcja jonizacji i dlaczego stosuje się ją w urządzeniach? Jak bardzo potrzebna jest i w jaki sposób działa - tego wszystkiego dowiesz się w tym artykule.

02-01-2023

Czytaj więcej
Jak głośno pracują oczyszczacze powietrza?

Jak głośno pracują oczyszczacze powietrza?

Oczyszczacz powietrza powinien pracować przez całą dobę, dlatego warto sprawdzić przed jego zakupem, jaki poziom hałasu generuje. Jest to ważne, bo urządzenie filtrujące powietrze powinno nie tylko dbać o jego jakość, ale także nie zakłócać naszego spokoju. Jak głośno pracują nowoczesne oczyszczacze powietrza? Czy możliwe jest ograniczenie generowanego przez oczyszczacz powietrza hałasu np. w nocy? Podpowiadamy.

28-10-2022

Czytaj więcej

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font:

Czater