Fan Cooler A-4C Fan Cooler A-4C
Producent: Air Clinic
Cena: 6 450,00 zł
szt.
zobacz więcej
Fan Cooler A-4PT Fan Cooler A-4PT
Producent: Air Clinic
Cena: 7 500,00 zł
szt.
zobacz więcej
Fan Cooler D-6C Fan Cooler D-6C
Producent: Air Clinic
Cena: 4 500,00 zł
szt.
zobacz więcej

Przedstawiamy Państwu serię profesjonalnych urządzeń chłodzących powietrze AirClinic Residence&Garden. Jest to innowacyjna i ekologiczna, metoda aktywnego chłodzenia powietrza w strefie komfortu użytkownika.

Opisywane urządzenie Air Clinic to ewaporacyjna chłodnica powietrza, wytwarzająca w dyszach wysokiego ciśnienia lub w odśrodkowych emiterach podciśnienia, orzeźwiającą mikro mgiełkę. Średnica tworzonych kropli to zaledwie 0,01 lub 0,02 milimetra. Cząsteczki mgły emitowane przez Air Clinic absorbują ciepło z powietrza w procesie parowania. Jest to adiabatyczne chłodzenie, które obniża temperaturę nawet o 8 ℃. Pomaga też, zwiększyć wilgotność, oczyszcza powietrze, a do tego zapewnia klientom komfortowy mikroklimat.

Nasze urządzenia charakteryzują wysokie parametry funkcji środowiskowych.
Mają bardzo niski (wynoszący 1:9) stosunek zużycia energii elektrycznej do pochłoniętej energii cieplnej. Taki wynik Air Clinic zawdzięcza aerodynamice wzorowanej z turbiny lotniczej oraz zastosowaniu nowoczesnego bezszczotkowego silnika.

Zalety ewaporacji powietrza

Podobnie jak w przypadku oczyszczaczy powietrza, urządzenia Fan Cooler przynoszą zdecydowany komfort przebywania w danym otoczeniu. Mikro mgiełka nie tylko przynosi orzeźwienie i obniża temperaturę w danym miejscu, ale do tego ma działanie oczyszczające i nawilżające powietrze. Odpowiedni poziom nawilżenia ma natomiast bezpośredni wpływ na zdrowie, ponieważ zbyt suche powietrze może prowadzić m.in. do kataru, suchości w gardle lub męczącego kaszlu.

Pragniemy poinformować, że oprócz sprzedaży, oferujemy również wynajem urządzeń chłodzących powietrze. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o ewaporacji lub pojawiły się pytania dotyczące naszej oferty, to zachęcamy do kontaktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl