Opinie o Nas

 • mobile

Space WiFi - wygodny i wydajny

2 900,00 zł
5 (2)

Space WiFi to wydajny i zaawansowany technologicznie model z aplikacją na smartfony. Jego wydajność to 600m3/h i wystarcza, aby oczyścić pokój o powierzchni nawet 250. Funkcja WiFi pozwala sterować urządzeniem za pomocą smartfona z dowolnego miejsca. Praca urządzenia opiera się na 4 etapach filtracji powietrza w tym filtr wstępny, filtr węglowy, filtr HEPA i jonizacja.

Czytaj więcej

Space WiFi - wygodny i wydajny

Wysyłka
Dostępny od ręki! Szybka wysyłka w 24h 10 lat gwarancji bez dodatkowych opłat
Ilość:

5/5 - 2 Opinie

W zestawie taniej!

Zamów oczyszczacz powietrza razem z filtrami a otrzymasz je 20% taniej!

Zaawansowany 4-stopniowy system filtracji

Oczyszczacz powietrza Air Clinic Space jest wyposażony w 4-stopniową filtrację, która zapewnia czyste powietrze przez całą dobę. Urządzenie zostało zaprojektowane do użytkowania w pomieszczeniach nawet do 250m2. Jest zatem idealny nie tylko do domu, ale i biura czy gabinetu. Udoskonalony system filtracji Air Clinic zwalczający wirusy, bakterie oraz alergeny sprawia, że Space sprawdzi się jako oczyszczacz powietrza dla alergików oraz astmatyków.

space wifi box

Zaawansowany 4-stopniowy system filtracji

Oczyszczacz powietrza Air Clinic Space jest wyposażony w 4-stopniową filtrację, która zapewnia czyste powietrze przez całą dobę. Urządzenie zostało zaprojektowane do użytkowania w pomieszczeniach nawet do 250m2

Filtr wstępny

Zwalcza największe zanieczyszczenia w powietrzu i zabezpieczenia pozostałe warstwy
filtracyjne: kurz, sierść zwierząt, włosy i włókna

Węgiel aktywny

Stworzony z łupin orzecha kokosowego. Neutralizuje szkodliwe dla zdrowia związki organiczne oraz nieprzyjemne zapachy

Filtr True HEPA

Posiada mikroszczeliny wielkości 0,1 μm, wykazuje 99,7% skuteczności w wychwytywaniu pyłów w PM2.5 i PM10, wirusów, grzybów, alergenów, pleśni i roztoczy

Jonizacja powietrza

Jonizator generuje jony ujemne które pozytywnie wpływają na zdrowie osób przebywających w pomieszczeniu.

Jonizacja powietrza

Jonizator generuje jony ujemne które pozytywnie wpływają na zdrowie osób przebywających w pomieszczeniu.

Air Clinic True HEPA

Usuwa 99,97% cząsteczek o wielkości 0,1 μm

Całodobowa ochrona dróg oddechowych dla alergików oraz osób cierpiących na przewlekły katar. Niezwykłe połączenie filtra wstępnego, węgla aktywnego, zaawansowanego filtra True HEPA oraz jonizatora. 

Pyłki

Kurz

Sierść

Dym

Włókna ubrań

Włosy

Powietrze którym oddychasz jest pełne zanieczyszczeń

ma ono wpływ na Twoje zdrowie i samopoczucie

Zaawansowane czujniki jakości powietrza

Oczyszczacz powietrza z jonizatorem Space jest wyposażony w zaawansowany czujnik jakości powietrza marki Amphenol, produkowany w USA. Czujnik na bieżąco analizuje stan jakości powietrza w pomieszczeniu. Ustawiony w trybie AUTO dostosuje odpowiednią prędkość wentylatorów. Oszczędza to zarówno energię, jak i filtry. Space posiada wyświetlacz wraz ze wskaźnikami aktualnej jakości, temperatury i wilgotności powietrza w pomieszczeniu. Wskazuje on 4 kolory:

Oczyszczacz powietrza z jonizatorem Space jest wyposażony w zaawansowany czujnik jakości powietrza marki Amphenol. Space posiada wyświetlacz wraz ze wskaźnikami aktualnej jakości, temperatury i wilgotności powietrza w pomieszczeniu. Wskazuje on 4 kolory:

niebieski - doskonała jakość powietrza
zielony - dobra jakość powietrza,
pomarańczowy - średnia jakość powietrza,
czerwony - zła jakość powietrza.

Inteligentny i bezpieczny

Oczyszczacz powietrza Space oprócz innowacyjnego modułu WiFi czy zaawansowanego procesu filtracji posiada też dotykowy panel sterowania. Dzięki niemu możesz dostosować wszystkie funkcjonalności bezpośrednio na urządzeniu. Dodatkowo Space zapewnia możliwość obsługi poprzez aplikację Smart-Life i pilot. Funkcja Child Lock zapewnia bezpieczeństwo przed ingerencją w urządzenie, a tryb nocny wyłącza podświetlanie i spowalnia pracę wentylatorów, aby zapewnić największy możliwy poziom komfortu. Dodatkowo oczyszczacz powietrza Space posiada tryb usuwania dymu, tryb auto i wskaźnik wymiany filtrów.

Oczyszczacz powietrza Space oprócz innowacyjnego modułu WiFi czy zaawansowanego procesu filtracji posiada też dotykowy panel sterowania. Dzięki niemu możesz dostosować wszystkie funkcjonalności bezpośrednio na urządzeniu. Dodatkowo Space zapewnia możliwość obsługi poprzez aplikację Smart-Life i pilot

Ekonomiczny i łatwy w przemieszczaniu

Jak wszystkie nasze oczyszczacze powietrza, Space posiada bardzo łatwy system wymiany filtrów. Należy zdjąć tylną pokrywę i odpowiednio zdemontować filtry. Filtr wstępny jest niewymienialny. Wyłapuje on największe zanieczyszczenia w tym sierść, włosy czy włókna ubrań. Należy go regularnie czyścić odkurzaczem lub pod wodą. Dzięki zastosowaniu niewymienialnego filtra wstępnego urządzenie jest określane jako ekonomiczny oczyszczacz powietrza. Zamontowane pod spodem kółka pozwalają bezproblemowo przemieścić oczyszczacz w dowolne miejsce.

Dzięki zastosowaniu niewymienialnego filtra wstępnego urządzenie jest określane jako ekonomiczny oczyszczacz powietrza. Zamontowane pod spodem kółka pozwalają bezproblemowo przemieścić oczyszczacz w dowolne miejsce.

Sprawdzone urządzenia, zawsze 10 lat gwarancji

W Air Clinic stawiamy zawsze na jakość naszych produktów. Specjalizujemy się tylko i wyłącznie w urządzeniach poprawiających jakość powietrza. Sprzedawane przez nas i naszych partnerów urządzenia przechodzą bardzo rygorystyczne i zaawansowane testy na etapie produkcji, przed trafieniem do sklepów. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy pewni naszych urządzeń i udzielamy na nie aż 10 lat gwarancji.

Sprzedawane przez nas urządzenia przechodzą bardzo rygorystyczne i zaawansowane testy na etapie produkcji, przed trafieniem do sklepów. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy pewni naszych urządzeń i udzielamy na nie aż 10 lat gwarancji

Aplikacja dla każdego (iOS, Android) - Smart-Life Smart Living

Oczyszczacz powietrza Air Clinic SPACE można sterować za pomocą aplikacji mobilnej Smart-Life Smart Living. Aplikacja jest kompatybilna zarówno z iOS jak i Android. Dzięki aplikacji można zmieniać parametry pracy urządzenia i włączyć je przed powrotem do domu! Sama aplikacja jest cały czas wspierana dzięki czemu możesz mieć pewność jej działania.


Funkcje:

 • aplikacja WiFi,
 • regulacja mocy nawiewu,
 • tryb usuwania dymu nikotynowego,
 • wskaźnik temperatury i wilgotności otoczenia,
 • urządzenie posiada kółka,
 • czujnik jakości powietrza – wyświetla stężenie pyłu PM2,5,
 • tryb AUTO- opcja automatycznego dobierania oczyszczania powietrza w danym momencie,
 • funkcja TIMER – możliwość ustawienia czasu pracy oczyszczacza,
 • funkcja SLEEP (ikona księżyc) umożliwia pracę w trybie cichym i z wygaszonymi kontrolkami
 • funkcja CHILD LOCK (blokada klawiszy) – blokada rodzicielska, która chroni przed niepożądaną ingerencją dzieci w urządzenie,
 • kontrola liczby godzin pracy filtrów:
 • wskaźnik zużycia filtrów – światło pulsujące,
 • wskaźnik czyszczenia filtrów – światło ciągłe;
 • wielobarwny czujnik jakości powietrza:
  • kolor niebieski – bardzo dobra jakość powietrza,
  • kolor zielony – doskonała jakość powietrza,
  • kolor pomarańczowy – dobra jakość powietrza,
  • kolor czerwony – zła jakość powietrza.

Parametry techniczne urządzenia:

Wydajność CADR (ilość oczyszczanego powietrza na godzinę) 600m³/h
Montaż urządzenie na kółkach
Wymiary (Szer. x Gł. x Wys.) 469 x 269 x 717mm
Waga netto 10,90kg
Tryb automatyczny Tak
Pilot zdalnego sterowania Tak
WiFi Tak
Kolor Biały
Jonizator Tak
Producent Eurocentrum-Polska
Marka Air Clinic
Model Space WiFi
Dodatkowe funkcje Aplikacja WiFi
Child Lock (Blokada rodzicielska)
Jonizator
Timer
Usuwanie dymu
Zastosowanie Do biura
Uniwersalne
Powierzchnia do 250 m²

KOSZT, SPOSOBY I TERMIN DOSTAWY ORAZ ODBIORU PRODUKTU

 1. Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
 2. Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi na stronach Sklepu Internetowego w zakładce informacyjnej dotyczącej kosztów dostawy oraz w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży.
 3. Odbiór osobisty Produktu przez Klienta jest bezpłatny.
 4. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:
  1. Przesyłka kurierska.
  2. Odbiór osobisty dostępny pod adresem: ul. Łuczanowicka 30, 31-766 Kraków – w Dni Robocze, w godzinach od 08:00 do 16:00.
 5. Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi maksymalnie do 2 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 3 Dni Roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:
  1. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektronicznych lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.
 6. Termin gotowości Produktu do odbioru przez Klienta – w przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie do 1 Dnia Roboczego, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano inny termin. W przypadku Produktów o różnych terminach gotowości do odbioru, terminem gotowości do odbioru jest najdłuższy podany termin. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę. Początek biegu terminu gotowości Produktu do odbioru przez Klienta liczy się w następujący sposób:
  1. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektronicznych lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.
  2. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu gotówką przy odbiorze osobistym – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży

Zobacz także

Często kupowane razem:

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font:

Czater