Opinie o Nas

airclinic.pl

Jakie alergeny można usunąć dzięki oczyszczaczom powietrza?

Jakie alergeny można usunąć dzięki oczyszczaczom powietrza?

Alergie stały się zmorą współczesnej ludzkości. Uczulenie np. na pyłki roślin, które znajdują się w naszym otoczeniu i wraz z powietrzem przedostają się do wnętrza budynków, może znacząco utrudnić życie. Leki na alergię to nie jedyna broń przeciwko pyłkom, roztoczom i zarodnikom pleśni oraz grzybów. Z mikroskopijnej wielkości zanieczyszczeniami doskonale radzą sobie oczyszczacze powietrza. Jakie alergeny skutecznie usuwają? Wyjaśniamy.

Czy oczyszczacz powietrza to dobry wybór dla alergików?

Oczyszczacze powietrza pomagają poprawić ogólny stan zdrowia, redukując wpływające na nasz organizm zanieczyszczenia i alergeny, dzięki czemu możemy oddychać czystym powietrzem. Urządzenia te skutecznie zatrzymują obecne w powietrzu alergeny, które są przyczyną przewlekłego kataru, kichania, łzawienia oczu, a także przyczyniają się do rozwoju astmy oskrzelowej. Dostępne na rynku oczyszczacze powietrza pomagają redukować objawy alergii, poprawiając samopoczucie i wspierając leczenie m.in. w szczególnie trudnym dla alergików sezonie pylenia drzew i traw. Urządzenia filtrujące są wyposażone w różnego rodzaju filtry, na których zatrzymują się niewidoczne gołym okiem cząsteczki zanieczyszczeń, dzięki czemu nie dochodzi do wystąpienia reakcji alergicznej.

Skuteczność oczyszczaczy powietrza w przypadku alergii wziewnej

Wysokiej jakości oczyszczacze powietrza usuwają z powietrza nawet ponad 99% różnych zanieczyszczeń, do których zaliczamy alergeny. Doskonale radzą sobie z pyłkami drzew i traw oraz innych roślin, zarodnikami grzybów pleśniowych, kurzem i roztoczami, a także naskórkiem zwierząt i substancjami chemicznymi, które także wywołują objawy alergii. Co więcej, oczyszczacze powietrza redukują również szkodliwe pyły zawieszone, bakterie oraz wirusy.

Pokaż wszystkie wpisy

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font:

Czater

Używamy plików cookies w celu świadczenia usług. Przeglądając stronę internetową, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies.