Opinie o Nas

 • mały biały oczyszczacz powietrza Air Clinic Smart widok od tyłu
 • mały biały oczyszczacz powietrza Air Clinic Smart widok od boku
 • panel oczyszczacza powietrza Air Clinic Smart
 • mały biały oczyszczacz powietrza Air Clinic Smart
 • mały biały oczyszczacz powietrza Air Clinic Smart
 • mały biały oczyszczacz powietrza Air Clinic Smart
 • mały biały oczyszczacz powietrza Air Clinic Smart
 • mały biały oczyszczacz powietrza Air Clinic Smart
 • mały biały oczyszczacz powietrza Air Clinic Smart
 • mały biały oczyszczacz powietrza Air Clinic Smart
 • mały biały oczyszczacz powietrza Air Clinic Smart
 • rozłożony widok oczyszczacza powietrza Air Clinic Smart wraz z filtrami
 • mobile

Smart - mały i ekonomiczny

699,00 zł
5 (2)

Smart to propozycja polecana do pomieszczeń o małej lub średniej wielkości. Najlepiej sprawdzają się w sypialni, pokoju dziecka oraz na przestrzeni do ok. 25-30m². Smart to urządzenie ekonomiczne, które zapewnia wielostopniowe oczyszczanie przy niewielkim zużyciu energii.

Czytaj więcej

Smart - mały i ekonomiczny

Wysyłka
Dostępny od ręki! Szybka wysyłka w 24h 10 lat gwarancji bez dodatkowych opłat
Ilość:

5/5 - 2 Opinie

W zestawie taniej!

Zamów oczyszczacz powietrza razem z filtrami a otrzymasz je 20% taniej!

Air Clinic True HEPA

usuwa 99,97% cząsteczek o wielkości 0,1 μm

Całodobowa ochrona dróg oddechowych dla alergików oraz osób cierpiących na przewlekły katar. Niezwykłe połączenie filtra wstępnego, węgle aktywnego, zaawansowanego filtra True HEPA oraz jonizatora. 

Pyłki

Kurz

Sierść

Dym

Włókna ubrań

Włosy

Sprawdzony 3 stopniowy system filtracji

Oczyszczacz powietrza Air Clinic Smart posiada sprawdzony 3-stopniowy system filtracji. Zwalcza napływające z zewnątrz pyły PM2.5 oraz wirusy i alergeny. Oprócz tego skutecznie neutralizuje szkodliwe gazy, nieprzyjemne zapachy, kurz, pyłki i sierść zwierząt. Dzięki takiej filtracji Air Clinic Smart jest idealnym rozwiązaniem dla astmatyków i alergików.

Oczyszczacz powietrza Air Clinic Smart zwalcza napływające z zewnątrz pyły PM2.5 oraz wirusy i alergeny. Oprócz tego, skutecznie neutralizuje szkodliwe gazy, nieprzyjemne zapachy, kurz, pyłki i sierść zwierząt. Dzięki takiej filtracji Air Clinic Smart jest idealnym rozwiązaniem dla astmatyków i alergików.

Filtr wstępny

Zwalcza największe zanieczyszczenia w powietrzu i zabezpieczenia pozostałe warstwy
filtracyjne: kurz, sierść zwierząt, włosy i włókna

Filtr True HEPA

Posiada mikroszczeliny wielkości 0,1 μm, wykazuje 99,7% skuteczności w wychwytywaniu pyłów w PM2.5 i PM10, wirusów, grzybów, alergenów, pleśni i roztoczy

Węgiel aktywny

Neutralizuje szkodliwe dla zdrowia związki organiczne oraz nieprzyjemne zapachy

Powietrze którym oddychasz jest pełne zanieczyszczeń

ma ono wpływ na Twoje zdrowie i samopoczucie

Czujnik jakości powietrza

Inteligentny oczyszczacz powietrza Air Clinic Smart posiada zaawansowany czujnik jakości powietrza firmy LUFTMY. Oczyszczacz na bieżąco zbiera dane i analizuje stan powietrza panujący w pomieszczeniu. Dzięki temu urządzenie nie tylko dopasowuje prędkość wentylatorów do aktualnych potrzeb ale i oszczędza energie. Intuicyjny panel sterowania oraz wskaźnik jakości powietrza umożliwiają użytkownikowi odczyt jego stan w pomieszczeniu. Wskaźnik jakości powietrza wskazuje 3 różne kolory:

Inteligentny oczyszczacz powietrza Air Clinic Smart posiada zaawansowany czujnik jakości powietrza firmy LUFTMY.  Wskaźnik jakości powietrza wskazuje 3 różne kolory:

zielony - dobra jakość powietrza,
pomarańczowy - średnia jakość powietrza,
czerwony - zła jakość powietrza,

Wygoda i bezpieczeństwo

Nasze oczyszczacze powietrza do domu Air Clinic Smart zostały zaprojektowane tak, aby ich użytkowanie było proste i intuicyjne. Z poziomu panelu można włączyć lub wyłączyć urządzenie, kontrolować prędkość wentylatorów oraz pozostałe parametry pracy urządzenia. 

Łatwa wymiana filtrów

Air Clinic Smart posiada bardzo łatwy system wymiany filtrów. Wystarczy nacisnąć panel w dwóch miejscach jednocześnie. Filtr wstępny należy czyścić regularnie co 2 tygodnie odkurzaczem lub umyć pod wodą. W przypadku mycia wodą, należy go dobrze wysuszyć przed ponownym zainstalowaniem. O konieczności wymiany filtra hybrydowego (HEPA i węgiel aktywny) poinformuje kontrolka wymiany filtra.

Air Clinic Smart posiada bardzo łatwy system wymiany filtrów. O konieczności wymiany filtra hybrydowego (HEPA i węgiel aktywny) poinformuje kontrolka wymiany filtra.

Rygorystyczne testy, 10 lat gwarancji

Air Clinic jako klinika zdrowego powietrza specjalizujemy się w oczyszczaczach powietrza do domów, biur, szkół czy urzędów. Wszystkie nasze oczyszczacze  wykonane są z największą precyzją  i dbałością o najmniejsze szczegóły. Wszystkie nasze produkty przechodzą rygorystyczne testy jakości przed trafieniem do magazynu. Dzięki temu możemy zaoferować aż 10 lat gwarancji!

Wszystkie nasze oczyszczacze  wykonane są z największą precyzją  i dbałością o najmniejsze szczegóły. Wszystkie nasze produkty przechodzą rygorystyczne testy jakości przed trafieniem do magazynu. Dzięki temu możemy zaoferować aż 10 lat gwarancji!Funkcje:

 • czujnik jakości powietrza,
 • funkcja CHILD LOCK (blokada klawiszy) – blokada rodzicielska, która chroni przed niepożądaną ingerencją dzieci w urządzenie,
 • kontrolka wymiany filtrów – informuje o konieczności wymiany filtrów po 1500 godzinach pracy urządzenia,
 • timer – programowanie czasu pracy urządzenia od 1 do 8 godzin,
 • tryb AUTO– w trybie automatycznym czujnik zanieczyszczenia powietrza pyłem PM2,5 odpowiada za dobór obrotów silnika,
 • pomiar jakości powietrza – wielobarwna sygnalizacja aktualnego stanu powietrza w pomieszczeniu:
  • kolor zielony – doskonała jakość powietrza,
  • kolor pomarańczowy – dobra jakość powietrza,
  • kolor czerwony – zła jakość powietrza.

Parametry techniczne urządzenia:

Wydajność CADR (ilość oczyszczanego powietrza na godzinę) 200 m³/h
Zasilanie 220-240V
Wymiary (Szer. x Gł. x Wys.) 325 x 172 x 510 mm
Waga netto 5 kg
Moc 43W
Tryb automatyczny Tak
Kolor Biały
Producent Eurocentrum-Polska
Marka Air Clinic
Model Smart
Dodatkowe funkcje Child Lock (Blokada rodzicielska)
Timer
Zastosowanie Do biura
Do domu
Uniwersalne
Powierzchnia do 30 m²

KOSZT, SPOSOBY I TERMIN DOSTAWY ORAZ ODBIORU PRODUKTU

 1. Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
 2. Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi na stronach Sklepu Internetowego w zakładce informacyjnej dotyczącej kosztów dostawy oraz w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży.
 3. Odbiór osobisty Produktu przez Klienta jest bezpłatny.
 4. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:
  1. Przesyłka kurierska.
  2. Odbiór osobisty dostępny pod adresem: ul. Łuczanowicka 30, 31-766 Kraków – w Dni Robocze, w godzinach od 08:00 do 16:00.
 5. Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi maksymalnie do 2 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 3 Dni Roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:
  1. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektronicznych lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.
 6. Termin gotowości Produktu do odbioru przez Klienta – w przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie do 1 Dnia Roboczego, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano inny termin. W przypadku Produktów o różnych terminach gotowości do odbioru, terminem gotowości do odbioru jest najdłuższy podany termin. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę. Początek biegu terminu gotowości Produktu do odbioru przez Klienta liczy się w następujący sposób:
  1. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektronicznych lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.
  2. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu gotówką przy odbiorze osobistym – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży

Zobacz także

Często kupowane razem:

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font:

Czater