Opinie o Nas

 • mobile

Galaxy - do największych pomieszczeń

2 250,00 zł
5 (1)

Idealny do biur i wielkometrażowych powierzchni. Oczyszczacz powietrza Galaxy sprawdzi się w pomieszczeniach o wielkości do nawet 250m². Jego wydajność wynosi 800m3/h, co sprawia, że jest on szeroko stosowany w biurach i dużych domach. Podwójna filtracja zapewnia skuteczną ochronę przed wszelkimi zanieczyszczeniami powietrza i niezwykle szybką wydajność działania.

Czytaj więcej

Galaxy - do największych pomieszczeń

Wysyłka
Dostępny od ręki! Szybka wysyłka w 24h 10 lat gwarancji bez dodatkowych opłat
Ilość:

5/5 - 1 Opinia

W zestawie taniej!

Zamów oczyszczacz powietrza razem z filtrami a otrzymasz je 20% taniej!

Podwójnie skuteczny 4 stopniowy system filtracji

Oczyszczacz powietrza Air Clinic Galaxy posiada innowacyjny system podwójnej filtracji umieszczony z dwóch stron urządzenia. Pozwala to na jeszcze szybsze i wydajniejsze oczyszczanie powietrza nawet do 250mkw. Perfekcyjnie sprawdza się w dużych biurach oraz domach. Zaawansowany system filtracji wyłapujący alergeny, kurz oraz sierść sprawia, że Galaxy jest modelem zalecanym dla alergików i astmatyków.

Podwójnie skuteczny 4 stopniowy system filtracji

Oczyszczacz powietrza Air Clinic Galaxy posiada innowacyjny system podwójnej filtracji umieszczony z dwóch stron urządzenia. Pozwala to na jeszcze szybsze i wydajniejsze oczyszczanie powietrza w domach i biurach.

Filtr wstępny

Zwalcza największe zanieczyszczenia w powietrzu i zabezpieczenia pozostałe warstwy
filtracyjne: kurz, sierść zwierząt, włosy i włókna

Filtr True HEPA

Posiada mikroszczeliny wielkości 0,1 μm, wykazuje 99,7% skuteczności w wychwytywaniu pyłów w PM2.5 i PM10, wirusów, grzybów, alergenów, pleśni i roztoczy

Węgiel aktywny

Neutralizuje szkodliwe dla zdrowia związki organiczne oraz nieprzyjemne zapachy

Jonizacja powietrza

Jonizator generuje jony ujemne które pozytywnie wpływają na zdrowie osób przebywających w pomieszczeniu.

Jonizacja powietrza

Jonizator generuje jony ujemne które pozytywnie wpływają na zdrowie osób przebywających w pomieszczeniu.

Air Clinic True HEPA

Usuwa 99,97% cząsteczek o wielkości 0,1 μm

Całodobowa ochrona dróg oddechowych dla alergików oraz osób cierpiących na przewlekły katar. Niezwykłe połączenie filtra wstępnego, węgle aktywnego, zaawansowanego filtra True HEPA oraz jonizatora. 

Pyłki

Kurz

Sierść

Dym

Włókna ubrań

Włosy

Powietrze którym oddychasz jest pełne zanieczyszczeń

ma ono wpływ na Twoje zdrowie i samopoczucie

Czujnik jakości powietrza

Oczyszczanie powietrza z jonizatorem Galaxy posiada czujnik jakości powietrza renomowanej firmy HIMA. Dzięki niemu nie musisz martwić się o nic. Oczyszczacz na bieżący analizuje stan powietrza panujący w pomieszczeniu. W połączeniu z funkcją auto oczyszczacz nie tylko sam dobierze prędkość wentylatorów ale też oszczędza energię. Wskaźnik jakości powierza umożliwiają użytkownikowi odczytać jego aktualny stan.

Wskazuje on 4 kolor:

Oczyszczanie powietrza z jonizatorem Galaxy posiada czujnik jakości powietrza renomowanej firmy HIMA.  Wskaźnik jakości powierza umożliwiają użytkownikowi odczytać jego aktualny stan:

niebieski - doskonała jakość powietrza,
zielony - dobra jakość powietrza,
pomarańczowy - średnia jakość powietrza,
czerwony - zła jakość powietrza,

Wygoda i bezpieczeństwo

Dotykowy panel sterowania oczyszcza powietrze Galaxy jest zaprojektowany tak, aby jego użytkownie odbywało się w sposób prosty i intuicyjny. Z poziomu panelu można włączać lub wyłączać urządzenie, kontrolować prędkość wentylatorów, ustawiać timer oraz pozostałe parametry pracy urządzenia. Tryb pracy AUTO pozwala urządzeniu dobrać prędkość pracy wentylatorów na podstawie jakości powietrza. Wskaźnik wymiany filtrów poinformuje o konieczności ich wyczyszczenia lub wymiany świecąc na czerwono. Air Clinic stawia na bezpieczeństwo - funkcja Child Lock blokuje panel przed nieporządaną ingerencją dzieci lub innych osób w ustawienia urządzaenia.

Dotykowy panel sterowania oczyszcza powietrze Galaxy jest zaprojektowany tak, aby jego użytkownie odbywało się w sposób prosty i intuicyjny. Z poziomu panelu można włączać lub wyłączać urządzenie, kontrolować prędkość wentylatorów, ustawiać timer oraz pozostałe parametry pracy urządzenia.

Sprawdzone urządzenia, zawsze 10 lat gwarancji

W Air Clinic stawiamy zawsze na jakość naszych produktów. Specjalizujemy się tylko i wyłącznie w urządzeniach poprawiających jakość powietrza. Sprzedawane przez nas i naszych partnerów urządzenia przechodzą bardzo rygorystyczne i zaawansowane testy na etapie produkcji, przed trafieniem do sklepów. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy pewni naszych urządzeń i udzielamy na nie aż 10 lat gwarancji.

Sprzedawane przez nas urządzenia przechodzą bardzo rygorystyczne i zaawansowane testy na etapie produkcji, przed trafieniem do sklepów. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy pewni naszych urządzeń i udzielamy na nie aż 10 lat gwarancji.

Ekonomia filtrów i łatwe przemieszczanie

Air Clinic Galaxy wyposażony jest w bardzo ekonomiczne i łatwe w obsłudze system wymiany filtrów. Filtr wstępny stanowi niewymienialny element oczyszczacza. Wyłapuje on największe zanieczyszczenia w tym sierść, włosy czy włókna ubrań. Należy go regularnie czyścić odkurzaczem lub pod wodą. Jest to element, który stanowi o ekonomicznej pracy oczyszczacza powietrza do biura Galaxy. Pozwala on nie tylko oszczędzać Twoje zdrowie, ale też Twój budżet. Zamontowane kółka pozwalają bezproblemowo przemieścić oczyszczacz w dowolne miejsce.

Air Clinic Galaxy wyposażony jest w bardzo ekonomiczny i łatwy w obsłudze system wymiany filtrów. Zamontowane kółka pozwalają bezproblemowo przemieścić oczyszczacz w dowolne miejsce.

Funkcje:

 • regulacja mocy nawiewu,
 • tryb usuwania dymu nikotynowego,
 • urządzenie posiada kółka,
 • czujnik jakości powietrza – wyświetla stężenie pyłu PM2,5,
 • tryb AUTO- opcja automatycznego dobierania oczyszczania powietrza w danym momencie,
 • funkcja TIMER – możliwość ustawienia czasu pracy oczyszczacza od 1 do 12 godzin,
 • funkcja SLEEP (ikona księżyc) umożliwia pracę w trybie cichym i z wygaszonymi kontrolkami
 • funkcja CHILD LOCK blokada klawiszy – blokada rodzicielska, która chroni przed niepożądaną ingerencją dzieci w urządzenie,
 • kontrola liczby godzin pracy filtrów:
 • wskaźnik zużycia filtrów – światło pulsujące,
 • wskaźnik czyszczenia filtrów – światło ciągłe;
 • czujnik laserowo - optyczny – wykonuje pomiar jakości powietrza i posiada kolorową sygnalizację świetlną:
  • kolor zielony – doskonała jakość powietrza,
  • kolor pomarańczowy – dobra jakość powietrza,
  • kolor czerwony – zła jakość powietrza.

Parametry techniczne urządzenia:

Wydajność CADR (ilość oczyszczanego powietrza na godzinę) 800 m³/h
Zasilanie 220-240V
Głośność 33-47 dB
Wymiary (Szer. x Gł. x Wys.) 400 x 400 x 669 mm
Waga netto 14 kg
Moc 85W
Kolor Biały
Jonizator Tak
Producent Eurocentrum-Polska
Marka Air Clinic
Model Galaxy
Dodatkowe funkcje Child Lock (Blokada rodzicielska)
Jonizator
Timer
Usuwanie dymu
Zastosowanie Do biura
Do domu
Powierzchnia do 250 m²

KOSZT, SPOSOBY I TERMIN DOSTAWY ORAZ ODBIORU PRODUKTU

 1. Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
 2. Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi na stronach Sklepu Internetowego w zakładce informacyjnej dotyczącej kosztów dostawy oraz w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży.
 3. Odbiór osobisty Produktu przez Klienta jest bezpłatny.
 4. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:
  1. Przesyłka kurierska.
  2. Odbiór osobisty dostępny pod adresem: ul. Łuczanowicka 30, 31-766 Kraków – w Dni Robocze, w godzinach od 08:00 do 16:00.
 5. Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi maksymalnie do 2 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 3 Dni Roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:
  1. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektronicznych lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.
 6. Termin gotowości Produktu do odbioru przez Klienta – w przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie do 1 Dnia Roboczego, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano inny termin. W przypadku Produktów o różnych terminach gotowości do odbioru, terminem gotowości do odbioru jest najdłuższy podany termin. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę. Początek biegu terminu gotowości Produktu do odbioru przez Klienta liczy się w następujący sposób:
  1. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektronicznych lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.
  2. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu gotówką przy odbiorze osobistym – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży

Zobacz także

Często kupowane razem:

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font:

Czater