Polskie oczyszczacze powietrza

 

Firma AirClinic oferuje oczyszczacze powietrza – przystosowane do potrzeb polskiego rynku i charakteryzujące się zastosowaniem najnowszych technologii związanych z neutralizacją szkodliwych substancji w powietrzu. Gwarantujemy najwyższą jakość urządzeń – osobiście dbamy o uwzględnienie wszystkich detali podczas produkcji i tworzenia oferty. Stale rozwijamy naszą działalność, wprowadzając nowe modele, które mają spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasza firma zdobyła wystarczającą renomę, aby móc zapewnić najlepsze oczyszczacze powietrza na polskim rynku. Oferta obejmuje oczyszczacze powietrza do domu (w tym urządzenia spersonalizowane dla alergików oraz rodzin z dziećmi), jak również oczyszczacze do biur, szkół i innych placówek publicznych. Chcemy zapewnić oczyszczacze powietrza, które będą najlepsze dla każdego użytkownika – uwzględniając przy tym wiele różnorodnych wytycznych. Bierzemy pod uwagę m.in.:

  • rozmiar urządzenia,
  • warunki pomieszczenia i ilość osób,
  • wydajność,
  • energooszczędność,
  • szczególne wymagania użytkowników (np. z przeznaczeniem dla dzieci, alergików itp.).

Zwłaszcza na ten ostatni aspekt warto zwrócić uwagę.

Oczyszczacz powietrza dla alergików

Oczyszczacz powietrza dla alergików to nie tylko kwestia komfortu, ale przede wszystkim sprawa zdrowia. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór urządzeń, które doskonale radzą sobie z licznymi uczulającymi substancjami. Nasze oczyszczacze wyłapują i neutralizują szkodliwe mikrodrobinki, ale likwidują też wirusy oraz bakteria, co szczególnie dziś ma niemałe znaczenie. Doskonałym rozwiązaniem dla osób cierpiących na alergię może być także oczyszczacz powietrza z jonizacją. To urządzenie, które nie tylko eliminuje szkodliwe mikrociała obecne w powietrzu, ale też znacząco zwiększa jakość powietrza, przez co tym łatwiej zadbać jest o zdrowie oraz dobre samopoczucie.

Oczyszczacz powietrza dla alergików to urządzenie, które sprawdzi się zarówno w domu, jak i przestrzeni publicznej. Nasze oczyszczacze nadają się więc nie tylko do mieszkań, ale też biur, gabinetów, szkół oraz przedszkoli. Jeśli jesteś zainteresowany rozwiązaniami przeznaczonymi głównie dla alergików, polecamy przyjrzeć się oferowanej przez nas linii oczyszczaczy z filtrem HEPA. Dzięki wyjątkowo drobnemu situ, a także innowacyjnemu systemowi filtrów, urządzenia te doskonale sprawdzają się w walce z przyczynami różnych typów alergii. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania zamówień na oczyszczacze powietrza dla polskiego rynku. W razie problemu z podjęciem decyzji prosimy o kontakt – z przyjemnością doradzimy model, który spełni Twoje oczekiwania.

Oczyszczacz powietrza Magnat Oczyszczacz powietrza Magnat
Producent: Air Clinic
Cena: 2 490,00 zł
szt.
zobacz więcej
Oczyszczacz powietrza Smart Oczyszczacz powietrza Smart
Producent: Air Clinic
Cena: 349,00 zł
szt.
zobacz więcej
Oczyszczacz powietrza Family Oczyszczacz powietrza Family
Producent: Air Clinic
Cena: 1 490,00 zł
szt.
zobacz więcej
Oczyszczacz powietrza Baby Oczyszczacz powietrza Baby
Producent: Air Clinic
Cena: 1 399,00 zł
szt.
zobacz więcej
Oczyszczacz powietrza Galaxy Oczyszczacz powietrza Galaxy
Producent: Air Clinic
Cena: 2 250,00 zł
szt.
zobacz więcej
Oczyszczacz powietrza Home&Office Oczyszczacz powietrza Home&Office
Producent: Air Clinic
Cena: 1 980,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl