Oczyszczacze powietrza do biura

 

Oczyszczacz powietrza do biura to wyposażenie, o które powinien zadbać każdy pracodawca w przestrzeni biurowej. Choć na pozór większość biur wydaje się być miejscem sterylnym i schludnym, to jednak w powietrzu gromadzi się wiele niebezpiecznych drobnoustrojów, roztoczy oraz grzybów. Wpływa to negatywnie nie tylko na komfort pracy, ale również na zdrowie pracowników. W związku z tym postanowiliśmy o to zadbać, współpracując przy tworzeniu specjalnych oczyszczaczy powietrza do biur. Zlecając projektowanie zespołowi badawczemu uwzględniliśmy m.in. warunki pracy w przestrzeni biurowej, większą liczbę osób przebywających w pomieszczeniu, a także gorszy stan powietrza, który występuje w centrum miast – gdzie zazwyczaj położone są większe korporacje.

Oczyszczacze powietrza do biura nie tylko usuwają zanieczyszczenia w powietrzu, ale także niwelują nieprzyjemne zapachy oraz likwidują alergeny. Warto również podkreślić, że zapobiegają przedostawaniu się do przestrzeni biurowej smogu, który stanowi duży problem w większych miastach. Ponadto praca w biurze może wiązać się z innymi zanieczyszczeniami, które niekoniecznie pochodzą z zewnątrz. Mogą to być m.in. związki chemiczne, które są skutkiem ubocznym takich urządzeń biurowych, jak np. drukarki, kserokopiarki itp.

Zły stan powietrza w biurze może wpływać na złe samopoczucie, migreny, problemy z koncentracją, a nawet zmiany skórne. Z uwagi na to zachęcamy do składania zamówień na oczyszczacze powietrza do biura. Oprócz tego warto sprawdzić również filtry do oczyszczaczy powietrza, które są kompatybilne z naszymi modelami. Jeśli potrzebujesz pomocy podczas składania zamówienia, to prosimy o kontakt – chętnie podpowiemy, które urządzenie sprawdzi się najlepiej do danej przestrzeni biurowej.

Oczyszczacz powietrza Galaxy Oczyszczacz powietrza Galaxy
Producent: Air Clinic
Cena: 1 125,00 zł 2 250,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Oczyszczacz powietrza Home&Office Oczyszczacz powietrza Home&Office
Producent: Air Clinic
Cena: 999,00 zł 2 080,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl