Oczyszczacz powietrza Magnat

Dostępność: brak towaru
Cena: 2 490,00 zł 2490.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Air Clinic
Kod produktu: G04

Opis

Oczyszczacz powietrza Magnat to model urządzenia, sprawdzający się równie dobrze w każdym pomieszczeniu mieszkalnym, a także w szkołach i biurach. Szczególnie polecany w miejscach, gdzie przebywa większa ilość osób.

Model Magnat charakteryzuje się skutecznością nawet do 70 m2 (w związku z czym sprawdzi się w większych pomieszczeniach), jak również wieloetapową filtracją powietrza. Oprócz tego posiada tryb nocny, jonizator i inne funkcje usprawniające użytkowanie. Do tego informuje o aktualnej jakości powietrza oraz konieczności wymiany filtrów.

Magnat bez problemu poradzi sobie z pyłami, kurzem, roztoczami, nieprzyjemnymi zapachami i innymi szkodliwymi zanieczyszczeniami z otoczenia. Produkt dostępny w kolorze białym.

Oczyszczacz powietrza z jonizacją

Oczyszczacz powietrza z jonizacją to urządzenie o kompleksowym działaniu. Nie tylko wyłapuje z powietrza niebezpieczne i szkodliwe drobiny, chroniąc jednocześnie przed wirusami i bakteriami, ale zwiększa też komfort użytkowników, zdecydowanie poprawiając jakość powietrza. Jonizator sprawia bowiem, że zdecydowanie polepsza się samopoczucie osób korzystających ze wzbogaconego w ten sposób powietrza. Jonizacja pozwala na obniżenie ciśnienia tętniczego, wzmaga koncentrację, sprawią też, że wyostrza się wzrok. Jonizowane powietrze poprawia też stopień nawilżenia skóry, przez co i w tym zakresie polepsza się kondycja użytkowników wspomnianego urządzenia. To jednak nie wszystko. Oczyszczacz powietrza z funkcją jonizacji skutecznie radzi sobie z przykrymi zapachami oraz szkodliwymi gazami gromadzącymi się w pomieszczeniach. W przeciwnym razie substancje te wniknęłyby w w powierzchnie mebli, ściany oraz tkaniny, tym zaś sposobem zostają szybko i skutecznie zneutralizowane.

Warto podkreślić, że oczyszczacze z jonizatorem zdają również egzamin w walce ze smogiem. To szczególnie ważne w dzisiejszych czasach, gdy normy stężenie niebezpiecznych substancji w wielu miastach znacząco przekraczają akceptowalne wielkości. Oczyszczacz powietrza wyposażony w funkcję jonizacji doskonale sprawdzi się w nie tylko w domu, ale też przestrzeni publicznej. Nasze urządzenia nadają się do mieszkań, ale też szkół, przedszkoli, gabinetów lekarskich i kosmetycznych, biur oraz restauracji. Wszędzie tam, gdzie liczy się najwyższa jakość wdychanego powietrza, z pewnością przyda się oczyszczacz wzbogacony o moduł jonizacyjny.

Dlaczego warto wybrać oczyszczacz powietrza z jonizacją?

Największą zaletą oczyszczacza powietrza z jonizacją jest jego wielofunkcyjność. O ile zwykłe urządzenia po prostu czyszczą powietrze, o tyle rozwiązania wyposażone w jonizatory polepszają jego jakość w ramach licznych parametrów, które są wyraźnie odczuwalne dla użytkowników. Można nawet powiedzieć, że oczyszczacz z jonizatorem wymienia powietrze na lepsze, usuwając z niego nie tylko mikrozanieczyszczenia, ale tez szkodliwe drobnoustroje, wirusy oraz elementy odpowiedzialne za przykry zapach. Właśnie dlatego oczyszczacz powietrza z jonizatorem jest doskonałą propozycja dla tych, którzy cierpią na alergie oraz inne schorzenia, które mogą rozwijać się przez niską jakość powietrza. Oczyszczacze tego typu są również świetnym rozwiązaniem dla miejsc, w których jakość powietrza bezpośrednio przekłada się na komfort użytkowników, a zatem warto instalować je w hotelach, restauracjach oraz obiektach uzdrowiskowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl