Opinie o Nas

 • mobile

Zestaw filtrów GALAXY

599,00 zł

Zestaw 2 filtrów w jednej kasecie. Kaseta zawiera filtr HEPA (najwyższej klasy) oraz filtr z węglem aktywnym (z łupin orzecha kokosowego) z drugiej strony kasety. Kaseta pasuje do oczyszczacza Air Clinic GALAXY. Filtry spełniają najwyższe standardy UE i USA.

Czytaj więcej

Zestaw filtrów GALAXY

Wysyłka
Dostępny od ręki! Szybka wysyłka w 24h
Ilość:

Pokonaj bakterie, wirusy, alergeny oraz pył zawieszony (smog) PM10 i PM2.5

Filtr z węglem aktywnym z łupin orzecha kokosowego

Zestaw filtrów GALAXY wyposażony jest w kasetę 2 w 1. Oznacza to, że filtr z węglem aktywnym oraz filtr HEPA znajdują się w jednej kasecie i podlegają jednoczesnej wymianie. Zapewnia to wygodę i pewność świeżego powietrza. Jak każdy nasz filtr węglowy, posiada on węgiel aktywny z łupin orzecha kokosowego. Właściwości takiego węgla sprawiają, że filtr węglowy Air Clinic jest bardzo chłonny i wydajny. Absorbuje każdą cząsteczkę i reakcję chemiczną w powietrzu. Struktura plastra miodu zapewnia zwiększoną wydajność absorpcji gazów. Jako Air Clinic specjalizujemy się w urządzeniach pomagających utrzymać zdrowe i świeże powietrze. Naszym priorytetem jest dostarczanie najlepszej jakości oczyszczaczy powietrza oraz filtrów. Wszystkie nasze filtry oraz urządzenia są sprawdzane i testowane w warunkach laboratoryjnych.

Zestaw filtrów GALAXY wyposażony jest w kasetę 2 w 1. Oznacza to, że filtr z węglem aktywnym oraz filtr HEPA znajdują się w jednej kasecie i podlegają jednoczesnej wymianie. Zapewnia to wygodę i pewność świeżego powietrza. 

Ceramiczny filtr True HEPA z mikro szczelinami o wielkości 0,1 μm zastosowany w modelu GALAXY wykazuje się niezwykłą wydajnością. Usuwa ponad 99% cząstek stałych, jakie mogą występować w powietrzu. Filtr HEPA Air Clinic spełnia standardy jakości wyznaczone przez Departament Energii Stanów Zjednoczonych (DOE). W normie Europejskiej ma oznaczenie filtra najwyższej klasy — EN 1822: 2009. Zapobiega on rozprzestrzenianiu się bakterii i wirusów przenoszonych w powietrzu. Dla wygody użytkowania, model GALAXY wyposażony jest w jedną kasetę typu 2 w 1, która obejmuje filtr HEPA oraz filtr z węglem aktywnym. Filtry Air Clinic dzięki najnowszej technologi są bardzo wydajne. Zaleca się ich wymianę raz na rok lub pół roku dla zachowania perfekcyjnej kondycji powietrza i oczyszczacza — po zakończeniu okresu alergicznego oraz smogowego.

Ceramiczny filtr True HEPA z mikro szczelinami o wielkości 0,1 μm zastosowany w modelu GALAXY wykazuje się niezwykłą wydajnością. Usuwa ponad 99% cząstek stałych, jakie mogą występować w powietrzu.  Zapobiega on rozprzestrzenianiu się bakterii i wirusów przenoszonych w powietrzu. 

Filtr True HEPA
o niezwykłej wydajności

Model Galaxy

KOSZT, SPOSOBY I TERMIN DOSTAWY ORAZ ODBIORU PRODUKTU

 1. Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
 2. Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi na stronach Sklepu Internetowego w zakładce informacyjnej dotyczącej kosztów dostawy oraz w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży.
 3. Odbiór osobisty Produktu przez Klienta jest bezpłatny.
 4. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:
  1. Przesyłka kurierska.
  2. Odbiór osobisty dostępny pod adresem: ul. Łuczanowicka 30, 31-766 Kraków – w Dni Robocze, w godzinach od 08:00 do 16:00.
 5. Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi maksymalnie do 2 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 3 Dni Roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:
  1. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektronicznych lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.
 6. Termin gotowości Produktu do odbioru przez Klienta – w przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie do 1 Dnia Roboczego, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano inny termin. W przypadku Produktów o różnych terminach gotowości do odbioru, terminem gotowości do odbioru jest najdłuższy podany termin. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę. Początek biegu terminu gotowości Produktu do odbioru przez Klienta liczy się w następujący sposób:
  1. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektronicznych lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.
  2. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu gotówką przy odbiorze osobistym – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font:

Czater