Opinie o Nas

 • mobile

Zestaw filtrów SMART

120,00 zł

Zestaw filtrów kompatybilny z urządzeniem Air Clinic SMART. Zestaw zawiera filtr HEPA oraz filtr z węglem aktywnym w jednej kasecie. Filtry spełniają najwyższe standardy EU i USA.

Czytaj więcej

Zestaw filtrów SMART

Wysyłka
Dostępny od ręki! Szybka wysyłka w 24h
Ilość:

Pokonaj bakterie, wirusy, alergeny oraz pył zawieszony (smog) PM10 i PM2.5

Filtr z węglem aktywnym z łupin orzecha kokosowego

Filtr z węglem aktywnym Air Clinic zastosowany w modelu Smart podlegał niezwykle restrykcyjnym testom laboratoryjnym. Użyty w nim węgiel aktywny pochodzi z łupin orzecha kokosowego. Jest dzięki temu bardzo chłonny i wydajny. Absorbuje absolutnie każdą cząsteczkę i reakcję chemiczną w powietrzu. Dodatkowo filtr z węglem aktywnym Air Clinic posiada w pełni aktywny stopień mikoporowatości. Struktura plastra miodu wykonana jest w celu zwiększenia wydajności absorpcji gazów. Filtr ten pomaga usunąć wszystkie opary, zapachy i inne węglowodory z powietrza. Filtr z węglem aktywnym w modelu Smart zawiera aż 140 gram węgla aktywnego. Filtr węglowy w modelu smart znajduje się w jednej kasecie z filtrem HEPA.

Użyty w filtrze węgiel aktywny pochodzi z łupin orzecha kokosowego. Jest dzięki temu bardzo chłonny i wydajny. Absorbuje absolutnie każdą cząsteczkę i reakcję chemiczną w powietrzu. Filtr ten pomaga usunąć wszystkie opary, zapachy i inne węglowodory z powietrza. Filtr z węglem aktywnym w modelu Smart zawiera aż 140 gram węgla aktywnego. Filtr węglowy w modelu smart znajduje się w jednej kasecie z filtrem HEPA.

Air Clinic True HEPA to wysokowydajny ceramiczny filtr z mikro szczelinami o wielkości 0,1 μm. Usuwa ponad 99% cząstek stałych w powietrzu. Nasz filtr HEPA spełnia standardy jakości wyznaczone przez Departament Energii Stanów Zjednoczonych (DOE). Klasa naszego filtra określona jest jako najwyższa w normie europejskiej - EN 1822: 2009. Zapobiega on rozprzestrzenianiu się bakterii i wirusów przenoszonych drogą powietrzną. W przypadku modelu Smart filtr węglowy oraz filtr HEPA znajdują się w jednej kasecie. Dzięki temu nie musisz martwić się o wymianę jednego z nich w innym czasie. Dodatkowo masz zawsze pewność świeżego powietrza w pomieszczeniu. Filtry Air Clinic są niezwykle wydajne. Zaleca się ich wymianę raz na rok lub pół roku dla zachowania perfekcyjnej kondycji powietrza i oczyszczacza - po zakończeniu okresu alergicznego oraz smogowego. 

Air Clinic True HEPA to wysokowydajny ceramiczny filtr z mikro szczelinami o wielkości 0,1 μm. Usuwa on ponad 99% cząstek stałych w powietrzu. 

Filtr True HEPA
o niezwykłej wydajności

Model Smart

KOSZT, SPOSOBY I TERMIN DOSTAWY ORAZ ODBIORU PRODUKTU

 1. Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
 2. Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi na stronach Sklepu Internetowego w zakładce informacyjnej dotyczącej kosztów dostawy oraz w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży.
 3. Odbiór osobisty Produktu przez Klienta jest bezpłatny.
 4. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:
  1. Przesyłka kurierska.
  2. Odbiór osobisty dostępny pod adresem: ul. Łuczanowicka 30, 31-766 Kraków – w Dni Robocze, w godzinach od 08:00 do 16:00.
 5. Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi maksymalnie do 2 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 3 Dni Roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:
  1. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektronicznych lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.
 6. Termin gotowości Produktu do odbioru przez Klienta – w przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie do 1 Dnia Roboczego, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano inny termin. W przypadku Produktów o różnych terminach gotowości do odbioru, terminem gotowości do odbioru jest najdłuższy podany termin. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę. Początek biegu terminu gotowości Produktu do odbioru przez Klienta liczy się w następujący sposób:
  1. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektronicznych lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.
  2. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu gotówką przy odbiorze osobistym – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży

Zobacz także

Często kupowane razem:

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font:

Czater