Opinie o Nas

 • mobile

Zestaw filtrów SPACE

299,00 zł

Zestaw 2 filtrów w jednej kasecie. Kaseta zawiera filtr HEPA (najwyższej klasy) oraz filtr z węglem aktywnym (z łupin orzecha kokosowego) z drugiej strony kasety. Kaseta pasuje do oczyszczacza Air Clinic SPACE WiFi. Filtry spełniają najwyższe standardy UE i USA.

Czytaj więcej

Zestaw filtrów SPACE

Wysyłka
Dostępny od ręki! Szybka wysyłka w 24h
Ilość:

Pokonaj bakterie, wirusy, alergeny oraz pył zawieszony (smog) PM10 i PM2.5

Filtr z węglem aktywnym z łupin orzecha kokosowego

Filtr z węglem aktywnym w modelu SPACE znajduje się w jednej kasecie z filtrem HEPA. Posiada on węgiel aktywny z łupin orzecha kokosowego, co czyni go bardzo wydajnym i chłonnym. Eliminuje każdą zagrażającą cząsteczkę i reakcję chemiczną w filtrowanym powietrzu. Zastosowana struktura plastra miodu zapewnia zwiększoną wydajność absorpcji gazów. Zastosowany w modelu SPACE filtr z węglem aktywnym Air Clinic został przetestowany w warunkach laboratoryjnych. W filtrze znajduje się 190 gram węgla aktywnego ekologicznego pochodzenia. Zaawansowana technologia Air Clinic sprawia, że filtr z węgla aktywnego z łupin orzecha kokosowego jest nieporównywalnie bardziej wydajny od zwykłego filtra z węglem aktywnym.

Filtr z węglem aktywnym w modelu SPACE znajduje się w jednej kasecie z filtrem HEPA. Posiada on węgiel aktywny z łupin orzecha kokosowego, co czyni go bardzo wydajnym i chłonnym. Eliminuje każdą zagrażającą cząsteczkę i reakcję chemiczną w filtrowanym powietrzu. W filtrze znajduje się 190 gram węgla aktywnego ekologicznego pochodzenia

Zastosowany w modelu SPACE ceramiczny filtr True HEPA z mikro szczelinami o wielkości 0,1 μm jest niezwykle wydajny. Usuwa ponad 99% cząstek stałych z filtrowanego powietrza. Filtr HEPA od Air Clinic spełnia standardy jakości wyznaczone przez Departament Energii Stanów Zjednoczonych (DOE). W normie Europejskiej jest oznaczony jako filtr najwyższej klasy — EN 1822: 2009. Nasz filtr HEPA zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii i wirusów, jakie występują w powietrzu. W trosce o wygodę użytkowania model SPACE wyposażony jest w jedną kasetę 2 w 1. Znajdują się w niej filtr HEPA oraz filtr z węglem aktywnym. Filtry Air Clinic są nie tylko stworzone z najlepszej jakości materiałów, ale też niezwykle wydajne. Zaleca się ich wymianę raz na rok lub raz na pół roku dla zachowania perfekcyjnej kondycji powietrza i oczyszczacza — po zakończeniu okresu alergicznego oraz smogowego.

Zastosowany w modelu SPACE ceramiczny filtr True HEPA z mikro szczelinami o wielkości 0,1 μm jest niezwykle wydajny. Usuwa ponad 99% cząstek stałych z filtrowanego powietrza.

Filtr True HEPA
o niezwykłej wydajności

Model Space WiFi

KOSZT, SPOSOBY I TERMIN DOSTAWY ORAZ ODBIORU PRODUKTU

 1. Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
 2. Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi na stronach Sklepu Internetowego w zakładce informacyjnej dotyczącej kosztów dostawy oraz w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży.
 3. Odbiór osobisty Produktu przez Klienta jest bezpłatny.
 4. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:
  1. Przesyłka kurierska.
  2. Odbiór osobisty dostępny pod adresem: ul. Łuczanowicka 30, 31-766 Kraków – w Dni Robocze, w godzinach od 08:00 do 16:00.
 5. Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi maksymalnie do 2 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 3 Dni Roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:
  1. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektronicznych lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.
 6. Termin gotowości Produktu do odbioru przez Klienta – w przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie do 1 Dnia Roboczego, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano inny termin. W przypadku Produktów o różnych terminach gotowości do odbioru, terminem gotowości do odbioru jest najdłuższy podany termin. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę. Początek biegu terminu gotowości Produktu do odbioru przez Klienta liczy się w następujący sposób:
  1. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektronicznych lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.
  2. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu gotówką przy odbiorze osobistym – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży

Zobacz także

Często kupowane razem:

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font:

Czater