Opinie o Nas

 • mobile

Zestaw filtrów HOME&OFFICE

260,00 zł

Zestaw obejmuje 4 rodzaje filtrów, które są niezbędne dla efektywnego działania oczyszczaczy powietrza Home & Office oraz Home & Office School Edition. W zestawie znajdują się następujące 4 rodzaje filtrów: zimnej katalizy, z węglem aktywnym, włókninowy (antywirusowy) oraz HEPA H-11. Filtry spełniają najwyższe normy i standardy EU i USA.

Czytaj więcej

Zestaw filtrów HOME&OFFICE

Wysyłka
Dostępny od ręki! Szybka wysyłka w 24h
Ilość:

Pokonaj bakterie, wirusy, alergeny oraz pył zawieszony (smog) PM10 i PM2.5

Filtr z węglem aktywnym z łupin orzecha kokosowego

Niezwykłe działanie filtra z węglem aktywnym Air Clinic zawdzięczać można wieloletnim testom laboratoryjnym. Węgiel aktywny użyty w filtrach Air Clinic jest wykonany z łupin orzecha kokosowego, co czyni go niezwykle wydajnym i chłonnym. Absorbuje wszystkie cząsteczki i reakcje chemiczne w powietrzu. Nasz filtr posiada wysoki w pełni aktywny stopień mikroporowatości. Uwaga! Tylko jeden gram tego węgla aktywowanego to powierzchnia pomiędzy 500 m2 a 700 m2. Komórkowa konstrukcja o strukturze plastra miodu wykonana jest w celu zwiększenia wydajności absorpcji gazów. Liczba aktywowanego węgla w jodach przekracza 900. Filtr ten pomaga usunąć wszystkie opary, zapachy i inne węglowodory z powietrza. Filtr z węglem aktywnym w modelu Home & Office to aż 550 gram węgla aktywnego.

Węgiel aktywny użyty w filtrach Air Clinic jest wykonany z łupin orzecha kokosowego, co czyni go niezwykle wydajnym i chłonnym. Absorbuje wszystkie cząsteczki i reakcje chemiczne w powietrzu. Filtr ten pomaga usunąć wszystkie opary, zapachy i inne węglowodory z powietrza. Filtr z węglem aktywnym w modelu Home & Office to aż 550 gram węgla aktywnego.

Filtr zimnej katalizy Air Clinic działa w oparciu o technologię NANO-katalizatora Lantanu o niskiej temperaturze. Skutecznie usuwa pyłki, kurz, bakterie i szkodliwe substancje chemiczne pochodzące z dywanów, podłóg, farb oraz środków czystości. Eliminując dym papierosowy i wszelkiego rodzaju nieprzyjemne zapachy, znacząco wspomaga w utrzymaniu świeżego i czystego powietrza w pomieszczeniach. Antybakteryjny i antywirusowy filtr włóknikowy stworzony jest z niezwykle odpornego na kolonizację przez bakterie i wirusy materiału. Znacząco zmniejsza ryzyko rozprzestrzeniania się infekcji i nieprzyjemnych zapachów. Charakteryzuje się długotrwałą zdolnością ochrony przed niechcianymi drobnoustrojami. Doskonale chroni zewnętrzny klaster filtru HEPA przed namnażaniem się drobnoustrojów w filtrze.

Filtr zimnej katalizy Air Clinic działa w oparciu o technologię NANO-katalizatora Lantanu o niskiej temperaturze. Skutecznie usuwa pyłki, kurz, bakterie i szkodliwe substancje chemiczne pochodzące z dywanów, podłóg, farb oraz środków czystości. Antybakteryjny i antywirusowy filtr włóknikowy znacząco zmniejsza ryzyko rozprzestrzeniania się infekcji i nieprzyjemnych zapachów.

Filtr zimnej katalizy
oraz filtr antywirusowy

Filtr True HEPA
o niezwykłej wydajności

Air Clinic True HEPA to wysokowydajny ceramiczny filtr z mikro szczelinami o wielkości 0,1 μm. Usuwa ponad 99% cząstek stałych. Filtr HEPA Air Clinic spełnia standardy jakości wyznaczone przez Departament Energii Stanów Zjednoczonych (DOE). Klasa naszego filtra określona jest jako najwyższa w normie europejskiej - EN 1822: 2009. Zapobiega on rozprzestrzenianiu się bakterii i wirusów przenoszonych drogą powietrzną. Dzięki zastosowaniu tak innowacyjnego filtra HEPA oczyszczacz powietrza Air Clinic Home & Office zapewnia krystalicznie czyste powietrze w domu, biurze czy szkole przez całą dobę. Filtry Air Clinic wykazują się niezwykłą wydajnością. Zaleca się ich wymianę raz na rok lub pół roku - po zakończeniu okresu alergicznego oraz smogowego. 

Air Clinic True HEPA to wysokowydajny ceramiczny filtr z mikro szczelinami o wielkości 0,1 μm. Usuwa ponad 99% cząstek stałych. Zapobiega on rozprzestrzenianiu się bakterii i wirusów przenoszonych drogą powietrzną.

Model Home & Office
Home & Office School Edition

KOSZT, SPOSOBY I TERMIN DOSTAWY ORAZ ODBIORU PRODUKTU

 1. Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
 2. Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi na stronach Sklepu Internetowego w zakładce informacyjnej dotyczącej kosztów dostawy oraz w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży.
 3. Odbiór osobisty Produktu przez Klienta jest bezpłatny.
 4. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:
  1. Przesyłka kurierska.
  2. Odbiór osobisty dostępny pod adresem: ul. Łuczanowicka 30, 31-766 Kraków – w Dni Robocze, w godzinach od 08:00 do 16:00.
 5. Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi maksymalnie do 2 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 3 Dni Roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:
  1. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektronicznych lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.
 6. Termin gotowości Produktu do odbioru przez Klienta – w przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie do 1 Dnia Roboczego, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano inny termin. W przypadku Produktów o różnych terminach gotowości do odbioru, terminem gotowości do odbioru jest najdłuższy podany termin. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę. Początek biegu terminu gotowości Produktu do odbioru przez Klienta liczy się w następujący sposób:
  1. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektronicznych lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.
  2. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu gotówką przy odbiorze osobistym – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży

Zobacz także

Często kupowane razem:

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font:

Czater