Opinie o Nas

 • mobile

Zestaw Filtrów HOME&OFFICE - HEPA H13

299,00 zł

W zestawie znajdują się następujące 4 filtry: zimnej katalizy, z węglem aktywnym, włókninowy (antywirusowy) oraz HEPA H-13 - najnowszy model filtra HEPA. Zestaw jest kompatybilny z urządzeniami Air Clinic Home & Office oraz Home & Office School Edition.

Czytaj więcej

Zestaw Filtrów HOME&OFFICE - HEPA H13

Wysyłka
Dostępny od ręki! Szybka wysyłka w 24h
Ilość:

Pokonaj bakterie, wirusy, alergeny oraz pył zawieszony (smog) PM10 i PM2.5

Filtr True HEPA H13 jeszcze bardziej wydajny

Jeszcze lepszy, wydajniejszy i bardziej ekonomiczny. Efekt wieloletnich badań i udoskonaleń w klinice zdrowego powietrza - Filtr True HEPA H13 od Air Clinic. Usuwa 99.9% cząstek stałych w filtrowanym powietrzu. Nowość na rynku filtrów do oczyszczaczy powietrza - bezkonkurencyjna jakość i wydajność filtra HEPA H13. Spełnia wszystkie wymogi i standardy jakości wyznaczone przez Departament Energii Stanów Zjednoczonych (DOE) oraz Unię Europejską. Jeszcze bardziej zapobiega rozprzestrzenianiu się wirusów i bakterii przenoszonych w powietrzu. Filtr HEPA H13 zapewnia świeże i czyste powietrze przez całą dobę. Filtr HEPA H13 podlega wymianie tak jak reszta filtrów - raz na rok lub pół roku - po zakończeniu okresu alergicznego oraz smogowego dla zwiększonej wydajności.

Jeszcze lepszy, wydajniejszy i bardziej ekonomiczny. Efekt wieloletnich badań i udoskonaleń w klinice zdrowego powietrza - Filtr True HEPA H13 od Air Clinic. Usuwa 99.9% cząstek stałych w filtrowanym powietrzu. Nowość na rynku filtrów do oczyszczaczy powietrza - bezkonkurencyjna jakość i wydajność filtra HEPA H13. 

Oparty o technologię NANO filtr zimnej katalizy Air Clinic skutecznie usuwa pyłki, kurz, bakterie i szkodliwe substancje chemiczne pochodzące z dywanów, podłóg, farb oraz środków czystości. Eliminuje dym papierosowy i inne nieprzyjemne zapachy wspomagając utrzymanie czystego i świeżego powietrza. Filtr antywirusowy i antybakteryjny stworzony został z niezwykle odpornego na bakterie i wirusy materiału. Określany jest też filtrem włókniowym. Cechuje go długotrwała zdolność do ochrony przed drobnoustrojami. Dodatkowo chroni kasetę z filtrem HEPA. Połączenie tych dwóch filtrów sprawia, że przefiltrowane powietrze przez oczyszczacz powietrza Home & Office jest jeszcze bardziej czyste i świeże.

Filtr zimnej katalizy Air Clinic skutecznie usuwa pyłki, kurz, bakterie i szkodliwe substancje chemiczne pochodzące z dywanów, podłóg, farb oraz środków czystości. Filtr antywirusowy i antybakteryjny cechuje długotrwała zdolność do ochrony przed drobnoustrojami. Dodatkowo chroni kasetę z filtrem HEPA.

Filtr zimnej katalizy
oraz filtr antywirusowy

Filtr z węglem aktywnym
z łupin orzecha kokosowego

Zaawansowany filtr z węglem aktywnym od Air Clinic to efekt wieloletnich badań i testów. Składniki, które zostały użyte przy produkcji wnętrza filtra, są pochodzenia naturalnego. Użyty węgiel aktywny pochodzi z łupin orzecha kokosowego, dzięki czemu jest niezwykle wydajny i chłonny. Potrafi zaabsorbować wszystkie cząsteczki i reakcje chemiczne w filtrowanym powietrzu. Filtr węglowy Air Clinic ma wysoki i w pełni aktywny stopień mikroporowatości. Konstrukcja o strukturze plastra miodu stworzona jest w celu zwiększenia wydajności absorpcji gazów i innych związków. Filtr ten pomaga usunąć wszystkie opary, zapachy i inne węglowodory z powietrza. Filtr z węglem aktywnym w zestawie Home & Office to aż 550 gram węgla aktywnego. To ponad dwa razy tyle ile w standardowych oczyszczaczach innych producentów.

Użyty w filtrze węgiel aktywny pochodzi z łupin orzecha kokosowego, dzięki czemu jest niezwykle wydajny i chłonny. Potrafi zaabsorbować wszystkie cząsteczki i reakcje chemiczne w filtrowanym powietrzu. Filtr z węglem aktywnym w zestawie Home & Office to aż 550 gram węgla aktywnego. To ponad dwa razy tyle ile w standardowych oczyszczaczach innych producentów.

Model Home & Office
Home & Office School Edition

KOSZT, SPOSOBY I TERMIN DOSTAWY ORAZ ODBIORU PRODUKTU

 1. Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
 2. Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi na stronach Sklepu Internetowego w zakładce informacyjnej dotyczącej kosztów dostawy oraz w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży.
 3. Odbiór osobisty Produktu przez Klienta jest bezpłatny.
 4. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:
  1. Przesyłka kurierska.
  2. Odbiór osobisty dostępny pod adresem: ul. Łuczanowicka 30, 31-766 Kraków – w Dni Robocze, w godzinach od 08:00 do 16:00.
 5. Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi maksymalnie do 2 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 3 Dni Roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:
  1. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektronicznych lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.
 6. Termin gotowości Produktu do odbioru przez Klienta – w przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie do 1 Dnia Roboczego, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano inny termin. W przypadku Produktów o różnych terminach gotowości do odbioru, terminem gotowości do odbioru jest najdłuższy podany termin. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę. Początek biegu terminu gotowości Produktu do odbioru przez Klienta liczy się w następujący sposób:
  1. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektronicznych lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.
  2. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu gotówką przy odbiorze osobistym – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży

Zobacz także

Często kupowane razem:

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font:

Czater